Поиск:

Як часто потрібно міняти постільну білизну?Кожен п'ятий змінює постільну білизну тільки раз на місяць. Брудна постіль стає причиною алергічних реакцій, риніту, екземи ...

Опитування понад 2000 чоловік показали, що більше половини британців сплять на сальних простирадлах. Причому жінки перестилають «залежану» білизну рідше за чоловіків! Навіть якщо намічається секс.

Дослідження, замовлене компанією Dunelm Mill, принесло несподівані результати. Виявляється, тільки двоє з п'яти (тобто 40 відсотків) міняють постільну білизну раз на тиждень - у відповідності зі стандартами.
Ще 36 відсотків роблять це раз на два тижні.
А ось 17 відсотків зізналися, що згадують про те, що пора б перебратися на «чисті простирадла», раз на місяць, і навіть рідше.
Ще 1 відсоток опитаних повідомив, що міняє постільну білизну ... щорічно!
Решта шість відсотків або роблять це частіше, ніж раз на тиждень, або без якогось графіка, а тому «важко відповісти».

Дитячий алерголог провідної клінічної лікарні Лондона д-р Адам Фокс, до якого звернулися за коментарем журналісти Daily Mail, був збентежений результатами дослідження. За його словами, брудна постіль - одна з найчастіших проблем, що ведуть до проблем зі здоров'ям:
- Ми проводимо в ліжку близько третини нашого життя. Поки ми спимо, шкіра втрачає мільйони клітин, які осідають в першу чергу на простирадлі. На додаток до цього тіло виділяє піт, масло ... У той час як постійне зіткнення з такими людськими «відходами» сумнівно саме по собі, так вони ще надзвичайно привабливі для пилових кліщів. При вдиханні такі алергени провокують астму та риніт, через них може погіршитися екзема.

Усього цього можна уникнути, якщо дотримуватись декількох простих правил.

  • Постільна білизна (простирадла і наволочки) необхідно міняти раз на тиждень.
  • Підковдри можна міняти 1 раз в 10-14 днів.
  • Зміну рушників проводять у міру забруднення, але не рідше 1 разу на тиждень.
  • Чисту постільну білизну необхідно зберігати окремо, в спеціально відведеному місці.
  • Постільні приналежності: матраци, подушки, спальні мішки слід провітрювати безпосередньо в спальні при відкритих вікнах під час кожного генерального прибирання, періодично можна виносити на повітря. Один раз на рік постільні приналежності піддаються хімічному чищенню.
  • Матрац можна захистити наматрацником, завдяки якому матрац можна рідше піддавати хімічній чистці, тим більше, що сучасні наматрацники можна прати в пральній машинці.

Пам'ятайте ці прості речі та будьте здорові! Приємних Вам снів!


Смотрите также


Комментарии:
Ваш комментарий будет первым

Добавить комментарий:

Ваше имя  

Текст комментария

Ваше имя  

Ваше email  


Покупатели говорят
Отзывы покупателей о торговых марках
Обзор фирм-производителей
домашнего текстиля и постельного белья
Новинки магазина
Новые поступления домашнего текстиля
Все вопросы,
можно задать
по электронному адресу vopros@bed-linen.com.ua


seoukr.com